Røwde, Teddy(1912-1994)
Bygate pyntes til jul 1931
Olje på plate
46x54
Signert og datert nede t.h.: T. Røwde 31
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på plate
46x54
Vurdering