Auksjon torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Aulie, Reidar(1904-1977)
Artist 1961

Olje på lerret
70x80
Signert og datert nede t.v.: Aulie 61-

Påtegnet med tittel på baksiden, på lerretet og på blindrammen

Kunstnernes Hus, Oslo "Statens Kunstutstilling 1961", kat.nr. 6

Vurdering

Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00

Tilslag NOK 76 000