Opdahl, Ørnulf(1944-)
Fjord Landscape 2016
Olje på lerret
60x70
Signert og datert på baksiden av lerretet: Ørnulf Opdahl 2016
Påtegnet med tittel samme sted.
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 90 000