Auksjon torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Opdahl, Ørnulf(1944-)
Fjord Landscape 2016

Olje på lerret
60x70
Signert og datert på baksiden av lerretet: Ørnulf Opdahl 2016

Påtegnet med tittel samme sted.

Vurdering

Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00

Tilslag NOK 90 000