Rose, Knut(1936-2002)
Uten tittel 1977
Olje på plate
50x61
Signert nede t.v.: Knut Rose
Signert og datert på baksiden av platen: Knut Rose -77
Hässelby Slott, Stockholm 1978, kat.nr. 26.
Bergens Kunstforening, Festspillutstillingen 1979, kat.nr. 56 med tittel: "Uten tittel"
Trondhjems Kunstforening 1979, kat.nr. 56.
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 50 000