Stabell, Harald Krohg(1874-1963)
Elvelandskap 1899
Akvarell på papir
Lysmål: 26,5x37
Signert og datert nede t.h.: HK Stabell 1899.
Vurdering
Tilslag NOK 3 000
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
2dfa2 | 08.12.2023 16:55:41 | NOK 3 000 |
Akvarell på papir
Lysmål: 26,5x37
Vurdering