Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Stabell, Harald Krohg(1874-1963)
Elvelandskap 1899

Akvarell på papir
Lysmål: 26,5x37
Signert og datert nede t.h.: HK Stabell 1899.

Vurdering

Tilslag NOK 3 000
BudgiverTidspunktBeløp
2dfa208.12.2023 16:55:41NOK 3 000