Winge, Sigurd(1909-1970)
Siesta 1953
Radering
Motivet: 37x51
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -53
Påtegnet nede t.v.: Eget trykk
Vurdering
Radering
Motivet: 37x51
Vurdering