Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Winge, Sigurd(1909-1970)
Fyret 1951

Radering
Motivet: 29,5x49
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -51.

Påtegnet nede t.v.: Eget trykk

Vurdering