Winge, Sigurd(1909-1970)
Fyret 1951
Radering
Motivet: 29,5x49
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Winge -51.
Påtegnet nede t.v.: Eget trykk
Vurdering
Radering
Motivet: 29,5x49
Vurdering