Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Fjell, Kai(1907-1989)
Sittende kvinneakt 1969

Akvarell på papir
Lysmål: 23x32
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -69

Vurdering

Tilslag NOK 16 000
BudgiverTidspunktBeløp