Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Fjell, Kai(1907-1989)
Hval ved broen 1989

Pastell og tusj på papir
Lysmål: 49x63,5
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -89

Påtegnet med tittel nede t.v.: "-Hval bed broen-"

Vurdering