Auksjon torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Aftenstemning 1900

Olje på lerret
49x75
Signert nede t.v.: Amaldus Nielsen.

Datert nede t.h.: 1900.

Proveniens:

Jytte og Terje Gulbrandsen

Vurdering

Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00

Tilslag NOK 64 000