Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Aftenstemning 1900
Olje på lerret
49x75
Signert nede t.v.: Amaldus Nielsen.
Datert nede t.h.: 1900.
Proveniens:
Jytte og Terje Gulbrandsen
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 64 000