Auksjon torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Fra Oslofjorden 1896

Olje på lerret
42x58
Signert og datert nede t.v.: HF Gude 1896

Haverkamp 1046.

Antagelig fra Feste ved Moss med Revlingen i bakgrunnen

Proveniens:

Jytte og Terje Gulbrandsen

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00

Tilslag NOK 200 000