Ekenæs, Jahn(1847-1920)
Gjeddefiskere 1909
Olje på lerret
59x106
Signert og datert nede t.v.: J. Ekenæs. 1909.
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000
Olje på lerret
59x106
Vurdering