Dahl, Hans(1849-1937)
Fra Bergen havn 1877
Olje på plate
54x46
Signert og datert nede t.h.: -Aug. 77. Hans Dahl.
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000
Olje på plate
54x46
Vurdering