Skredsvig, Christian(1854-1924)
Hester ved vanntroen
Olje på plate
26x20,5
Signert nede t.h.: Chr. Skredsvig.
Avbildet s. 37, Figenschou og Sissener "På reise Christian Skredsvig"
Proveniens:
Jytte og Terje Gulbrandsen
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 60 000