Auksjon torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Skredsvig, Christian(1854-1924)
Hester ved vanntroen

Olje på plate
26x20,5
Signert nede t.h.: Chr. Skredsvig.

Avbildet s. 37, Figenschou og Sissener "På reise Christian Skredsvig"

Proveniens:

Jytte og Terje Gulbrandsen

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00

Tilslag NOK 60 000