Auksjon torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Munthe, Gerhard(1849-1929)
Fra Lærdal 1917

Olje på lerret
72x52
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Gerhard Munthe. Lærdal. 1917.

Selges til inntekt for Sibelius-selskapet

Vurdering

Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00

Tilslag NOK 60 000