Auksjon torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Thaulow, Frits(1847-1906)
Volendam

Olje på lerret
60x74
Signert nede t.v: FT.

Selges til inntekt for Sibelius-selskapet

Vurdering
NOK 250 000–350 000

Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00

Tilslag NOK 250 000