Thaulow, Frits(1847-1906)
Volendam
Olje på lerret
60x74
Signert nede t.v: FT.
Selges til inntekt for Sibelius-selskapet
Vurdering
NOK 250 000–350 000
Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 250 000
Olje på lerret
60x74
Signert nede t.v: FT.
Vurdering
NOK 250 000–350 000