Kittelsen, Theodor(1857-1914)
Munk i interiør 1879
Olje på lerret
44x36
Signert, datert og stedsbestemt oppe t.h.: Th Kittelsen Munchen 1879.
Lauvlia -Theodor Kittelsens kunstnerhjem, 2014
Vurdering
Tilslag NOK 23 000
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
e404e | 09.12.2023 15:39:08 | NOK 20 000 |
d69be | 11.12.2023 11:43:05 | NOK 21 000 |
e404e | 11.12.2023 11:45:39 | NOK 22 000 |
d69be | 11.12.2023 11:45:52 | NOK 23 000 |