Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Kittelsen, Theodor(1857-1914)
Munk i interiør 1879

Olje på lerret
44x36
Signert, datert og stedsbestemt oppe t.h.: Th Kittelsen Munchen 1879.

Lauvlia -Theodor Kittelsens kunstnerhjem, 2014

Vurdering

Tilslag NOK 23 000
BudgiverTidspunktBeløp