Baade, Knud(1808-1879)
Fjordlandskap, Vestlandet 1845
Olje på lerret
34x42
Signert og datert nede på midten: K Baade 1845
Vurdering
Tilslag NOK 4 800
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
e95e3 | 03.12.2023 11:37:10 | NOK 4 000 |
f352b | 04.12.2023 14:52:23 | NOK 4 200 |
e95e3 | 03.12.2023 11:37:10 | NOK 4 400 |
f352b | 04.12.2023 14:52:49 | NOK 4 600 |
e95e3 | 03.12.2023 11:37:30 | NOK 4 600 |
f352b | 04.12.2023 14:53:04 | NOK 4 800 |