Appel, Karel(1921-2006)
Monkey with balloons
Litografi
Lysmål:74x55,5
Signert nede t.v.: appel
Nummerert nede t.h.: 3/130
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Tilslag NOK 10 500
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
8dbd1 | 01.12.2023 16:30:30 | NOK 8 000 |
a0dc6 | 06.12.2023 11:45:03 | NOK 8 500 |
8dbd1 | 01.12.2023 16:30:30 | NOK 9 000 |
1612d | 06.12.2023 16:09:50 | NOK 10 000 |
8dbd1 | 01.12.2023 16:30:30 | NOK 10 500 |