Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Appel, Karel(1921-2006)
Monkey with balloons

Litografi
Lysmål:74x55,5
Signert nede t.v.: appel

Nummerert nede t.h.: 3/130

Vurdering
NOK 10 000–12 000

Tilslag NOK 10 500
BudgiverTidspunktBeløp