Zorn, Anders(1860-1920)
På stranden 1916
Radering
Motivet: 18x24,5
Signert nede t.h.: Zorn
Datert i platen nede t.v.: 10/7 1916
Vurdering
Tilslag NOK 6 400
Budgiver | Tidspunkt | Beløp |
c0dc7 | 04.12.2023 15:47:13 | NOK 6 400 |
Radering
Motivet: 18x24,5
Signert nede t.h.: Zorn
Vurdering