Nettauksjon 22. november – 6. desember 2023
Zorn, Anders(1860-1920)
På stranden 1916

Radering
Motivet: 18x24,5
Signert nede t.h.: Zorn

Datert i platen nede t.v.: 10/7 1916

Vurdering

Tilslag NOK 6 400
BudgiverTidspunktBeløp
c0dc704.12.2023 15:47:13NOK 6 400