Auksjon torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Riis, Bendik(1911-1988)
Gunnar Nilsen (Stabbur-Nilsen) 1944

Olje på plate
90x70
Signert og datert nede t.h.: Bendik Riis år febr. 1944

Vurdering

Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00

Tilslag NOK 50 000