Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Salteriet på Kinn 1880
Olje på lerret
42x65
Signert og datert nede t.h.: Amaldus Nielsen 1880.
Proveniens:
Jytte og Terje Gulbrandsen
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Tilslag NOK 80 000