Auksjon torsdag 30. november 2023 kl 18:00
Hertervig, Lars(1830-1902)
Løvskog med gressende dyr 1872

Akvarell på papir
9x12
Signert og datert nede t.h.: N3 LH 1872

Vurdering

Auksjonert torsdag 30. november 2023 kl 18:00

Tilslag NOK 90 000