Auksjon onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Normann, Adelsteen(1848-1918)
Midnattsol

Olje på lerret
104x156
Signert nede t.h.: A Normann

Kommer for salg onsdag 5. juni 2024 kl 18:00