Norsk
English
Min side
Logg ut
Logg inn
Grev Wedels Plass Auksjoner
Auksjoner
Resultater
Kunstnere
Aktuelt
Selge
Kjøpe
Om oss
Søk
Auksjon
onsdag 5. juni 2024 kl 18:00
Vårens Utvalgte
Forrige
Neste
Vis stort bilde (pressefoto)
Vis stort bilde (pressefoto)
Vis stort bilde (pressefoto)
Normann, Adelsteen
(1848-1918)
Midnattsol
Olje på lerret
104x156
Signert nede t.h.: A Normann
Kommer for salg onsdag 5. juni 2024 kl 18:00