Sørensen, Jørgen(1861-1894)
Folkeliv på øy 1885
Olje på papir, oppklebet på lerret
37x50
Signert, noe utydelig stedsbestemt og datert nede t.v.: Jørgen Sørensen ...erøen 85.
Vurdering
NOK 30 000
Auksjonert torsdag 25. mai 2000 kl 20:00
37x50
Vurdering
NOK 30 000