Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Rian, Johs. (1891-1981)
I kålåkeren

Litografi, lysmål
42x57
Signert nede t.h.: J Rian

Påtegnet nede t.h.: 8 T.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering