Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Rian, Johs. (1891-1981)
Tanja 1972

Olje på lerret
101x82
Signert og datert nede t.v.: J Rian 72

Påtegnet med tittel, datert 30 august 1972 og signert på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering
NOK 120 000–150 000

Tilslag NOK 70 000