Ukjent, kunstner
Slåssende gutter
Olje på lerret
42x34
Noe utydelig signert nede t.v.: Grüll... (?)
Påtegnet med utydelig tittel på baksiden.
Vurdering
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 2 000
Olje på lerret
42x34
Vurdering