Løkke, Karl(1870-1943)
Vårsol Lesja
Olje på lerret
38x53
Signert nede t.v.: Karl Løkke
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00
Tilslag NOK 2 800
Olje på lerret
38x53
Signert nede t.v.: Karl Løkke
Vurdering