Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Rian, Johs. (1891-1981)
Ryggvendt akt 1949

Blandingsteknikk, lysmål
30x19
Signert og datert nede t.h.: J R 1949

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering