Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Rian, Johs. (1891-1981)
Sittende akt

Akvarell, lysmål
29x22
Signert nede t.h.: J R

Utydelig påtegnet nede t.h.: Calaroe? (Cros de Cagne?)

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering