Hus-auksjon

Auksjon lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Utstillingssalene

Rian, Johs. (1891-1981)
Kvinne og sjømann med trekkspill 1951

Blandingsteknikk, lysmål
26x23
Signert og datert nede t.h.: J Rian 1951

Auksjonert lørdag 31. august 2002 kl 14:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 500