Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 19:00
Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Fra Holmsbu 1929

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.v.: Thv. E. 29.

Vurdering

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 19:00

Tilslag NOK 28 000 med forbehold