Auksjon torsdag 21. november 2002 kl 21:30
Eva Kittelsen

Litografi trykket i svart på gulhvitt papir
Arket: 480x360 mm Motivet: 390x250 mm
Signert med blyant nede t.h.: E Munch

1913. MM G 370. Sch.nr. 409. Woll nr. 446. Meget pent eksemplar.

Vurdering
NOK 30 000

Auksjonert torsdag 21. november 2002 kl 21:30

Tilslag NOK 20 000 med forbehold

Eva Kittelsen
Lithograph printed in black on cream wove
Sheet: 480x360 mm Image: 390x250 mm
Signed in pencil lower right: E Munch
1913
MM G 370. Sch.no. 409. Woll no. 446.
Very fine impression.