Auksjon tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Sohlberg, Harald (1869-1935)
Vinternatt i Rondane 1917

Fargelitografi, lysmål
58x62
Signert nede t.h.: Sohlberg
Signert og datert, i platen nede t.h.: Sohlberg 1917

Påtegnet nede t.v.: 25.

Auksjonert tirsdag 17. desember 2002 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 96 000