Dahl, Hans(1849-1937)
Folkeliv i Vestlandsfjord
Olje på lerret
92x144
Signert nede t.h.: Hans Dahl
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 120 000
Olje på lerret
92x144
Signert nede t.h.: Hans Dahl
Vurdering
NOK 150 000–200 000