Reusch, Helga Ring(1865-1944)
Gutt på svaberg 1886
Olje på lerret
55x48
Signert og datert nede t.h.: Helga Ring 1886
Vurdering
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 120 000
Olje på lerret
55x48
Vurdering