Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Bækken 1897
Kittelsen, Theodor (1857-1914)
Bækken 1897

Olje på lerret
68x90
Signert og datert nede t.v.: Th. Kittelsen. 1897.

Påtegnet med tittel, signert og datert på baksiden av lerretet.

UTSTILT:

Th. Kittelsens Lauvlia 1997.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 280 000