Rose, Knut(1936-2002)
Komposisjon med figur og hund
Olje på lerret
90x117
Signert nede t.h.: Knut Rose
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Tilslag NOK 160 000
Olje på lerret
90x117
Signert nede t.h.: Knut Rose
Vurdering
NOK 200 000–300 000