Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Sommerlandskap 1917
Olje på lerret
73x65
Signert og datert nede t.v.: Thorvald Erichsen 1917.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen. Signert og datert på baksiden av lerretet, samt påtegnet: Nr. 2 1917.
Vurdering
NOK 200 000
Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00