Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00
Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Sommerlandskap 1917

Olje på lerret
73x65
Signert og datert nede t.v.: Thorvald Erichsen 1917.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen. Signert og datert på baksiden av lerretet, samt påtegnet: Nr. 2 1917.

Vurdering
NOK 200 000

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00