Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Kvinne med katt
Rian, Johs. (1891-1981)
Kvinne med katt

Olje på plate
46x38
Signert nede t.h.: J Rian

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering