Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Store sal, Gamle Logen

Ved flygelet 1943
Rian, Johs. (1891-1981)
Ved flygelet 1943

Tresnitt, lysmål
42x52
Signert og datert nede t.h.: J Rian 1943

Sjeldent trykk, antagelig bare 2 eksemplarer.

UTSTILT:

Museet for Samtidskunst 2002.

Auksjonert mandag 26. mai 2003 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 500