Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Strandparti med gjess 1911
Olje på lerret
60x68
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1911
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Tilslag NOK 6 500
Olje på lerret
60x68
Vurdering