Strømme, Olav(1909-1978)
Fra Lakkegata 1953
Olje på plate
46x38
Signert og datert nede t.h.: O. Strømme -53
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av rammen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Olje på plate
46x38
Vurdering