Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Sørensen, Henrik(1882-1962)
Landskap med hus 1932

Olje på lerret
57x77
Signert og datert nede t.v.: HS 32

Signert og datert på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Tilslag NOK 8 000