Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Rian, Johs. (1891-1981)
Komposisjon 1981

Blandingsteknikk
12x15
Signert og datert nede t.h.: J Rian 81

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering