Sommerauksjon

Auksjon onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Oslo

Rian, Johs. (1891-1981)
Badende gutter

Litografi, lysmål
55x75
Signert nede t.v.: J Rian

Nummerert nede t.v.: 43/50.

Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00

Vurdering
NOK 3 000