Kihle, Harald(1905-1997)
Apenesgården
Litografi, lysmål
32x42
Signert nede t.h.: Harald Kihle
Påtegnet nede t.h.: Lito. særtrykk. Påtegnet med tittel nede t.v.
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Litografi, lysmål
32x42
Vurdering