Kihle, Harald(1905-1997)
Stigesteinen
Litografi, lysmål
31x42
Signert nede t.h.: HK
Nummerert nede t.v.: IV/XVIII.
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Litografi, lysmål
31x42
Signert nede t.h.: HK
Vurdering