Ditten, Johannes von(1848-1924)
Fra Sundalen
Olje på lerret
35x50
Signert nede t.h.: v Ditten
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert onsdag 18. juni 2003 kl 19:00
Olje på lerret
35x50
Signert nede t.h.: v Ditten
Vurdering